İÇSEL ÜSTATLIK ULUSLARARASI

Türkiye'de
İçsel Evrim®️ inzivaları

Eşsiz ve özel bir teklif:

İçsel Evrim® inzivalari, yeni seçenekler arayanlar içindir. Dünyanın ve kişisel sorunların çok daha karmaşık hale geldiği, anında çözümler bulmak için yaratıcılığın kullanılmasının şart olduğu bir zamanda, herkese ulaşan bu etkili öneri doğuyor. 5 kıtadaki onlarce ülkede, bilinci genişletme, bedeni güçlendirme, kalbi açma ve kişisel tamamlanmışlığı engelleyen tıkanıklıkları araştırma imkanı sunuyoruz. İnsan yaşamına manevi bir yaklaşım.

İçsel Evrim®️ inzivaları, ve Bilinç Okulu®️ Ekibi

İçsel Evrim İnzivaları®️'nda Liderler

Tıp, psikoloji, sağlık, sanat ve farklı insan bilimlerinden oluşan, katılımcılarımızın içsel gelişim sürecini desteklemek için tam zamanlı olarak kendini adamış profesyonellerden oluşan bir ekibimiz var. Doğanın enerjisinin orijinal gücünün ve saflığının korunduğu ormanlardan ve çöllerden gelen birçok doğal veya atalardan kalma ilaçlar ile Ayahuaska’nın bilinçli, akıllıca ve hassas kullanımıyla düzenlediğmiz bu inziva modeline ortak ilgileri olan dünya çapında binlerce insandan oluşan bir topluluğa hizmet ediyoruz.

BU EKİBİ OLUŞTURAN 150’DEN FAZLA KİŞİ İÇİN BU METOT, KARMAŞIK VEYA BASİT DURUMLARI ÇÖZERKEN YENİ YOLLAR BULMAK ADINA KENDİ KAYNAKLARIMIZI KULLANMAMIZI MÜMKÜN KILAN İÇSEL ÜSTADIMIZI KEŞFETMEYE VE GELİŞTİRMEYE OLANAK SAĞLADI.

Şu anda, kişisel gelişim süreçlerinde ve genişletilmiş bilinç durumlarında danışmanlarımızdan birinin size eşlik etmesini dilerseniz, bize bilgilerinizi bırakabilirsiniz, böylece bulunduğunuz bölgeye en yakın danışmanınımızı e-posta, telefon veya whatsapp yoluyla iletişim kurabilmeniz adına size yönlendirebiliriz. Hizmetlerimizle ilgili en iyi tavsiyeyi vermek için sizi dinleyeceğiz.

Türkiye'deki Etkinlik Takvimi

No event found!

Berna'ya WhatsApp'tan ulaşın

Türkiye’deki İçsel Evrim İnzivaları ve daha fazlası ile ilgili tüm güncellemelerden ilk siz haberdar olun!

Sosyal medyada bizi takip edin

S O N - G Ü N C E L L E M E L E R D E N - H A B E R D A R - O L U N